...CO TO JAKO MÁ BÝT ???

Pokud jste se proklikali až sem, očekáváte minimálně alespoň malé vysvětlení... Člověk jako tvor společenský má odedávna potřebu se k něčemu vyjadřovat.

(I když v současné době spíše zaujímat stanovisko,  popřípadě tlumočit cizí názor...)

S přibývajícími lety a ubývajícím počtem mozkových buňek to začíná být teprve zábava...  většinou pro něho samotného...

 

 Okolí však občas trpí...


Internet je naprosto skvělý pro prezentování těchto výronů moudrosti. Zkuste se někdy podívat na jakékoliv,  (a je fakt jedno na jaké) diskusní forum.

Možná proto někdo vymyslel blog,  aby uchránil veřejnost a každému potřebnému poskytl pár giga jeho vlastního prostoru.

Je to soukromně veřejné, skvěle viditelné, hodně špatně vyhledatelné a v neposlední  řadě se to dá zamknout nebo smazat...

 

Kam se hrabe Pandořina skřínka...

 

Možná i z těchto důvodů vzniklo mé soukromé náměstí, které se sice mohlo jmenovat třeba  "Jaňýskův coolový blogíček"     nebo třeba  "Jak to vidím JÁ ... a nevidím to zrovna špatně" .

Vzhledem ale právě k přibývajícím letům a ubývajícímu počtu mozkových buňek jsem se rozhodl pro název věnovaný českoruskému rodákovi a propagátorovi volného víkendového pití Ivanu Pavloviči Rumovovi.

 

 

Tak jako na většině skutečných náměstí i zde najdete ulici HLAVNÍ a pár  ulic VEDLEJŠÍCH.

Ať už třeba KUTILSKOU pro drobné šťoury, POLITICKÝCH VĚZŇŮ pro vězně svědomí a nevědomí nebo snad POHÁDKOVOU BRATŘÍ GRIMMŮ kde se můžete zasmát cizímu neštěstí.

V cestovce PŘEDAPO zjistíte že na chalupě se nemusí jen chlastat a pokud by jste chtěli udělat dobrý skutek, tak můžete pomoci panu Murphymu v MURPHYHO VÝZKUMNÉM ÚSTAVU.

Mrkněte na BLEŠÍ TRH kde se dá za hubičku sehnat nějaká ta pozůstalost, do HUDEBNÍ KLUBu kam by asi neměl přijít člověk s hudebním sluchem, nebo strčte nos do RUMERIE a zhlédněte nějaký ten neradostný strip.

A až budete mít nožičky úplně ušoupané, sedněte si v LITERÁRNÍM KLUBU a nechte na sebe působit revoluční verše z prostředí české vesnice, a pokud budete z tvorby pohoršeni, vykřičte to do světa v RUM PARKu.


A když nepomůže ani to, tak to prostě napráskejte na Fejsbůček v OHLAŠOVNĚ POŽÁRŮ.


A kdyby se Vám tu líbilo, zapište se do VÝCHOVNÉHO ÚSTAVU a vše budete vědět dřív než ostatní.


Možná časem přibude nějaká RESTAURACE, TRAFIKA, určitě GALERIE MRTVÉHO MODELÁŘE a dojde i na nějaký HYPERSUPER MARKET pro kutily...


Tak vydržte, a třeba se zase zastavte...Pokud Vás zde něco zaujme budu rád, a pokud po Vaší návštěvě zůstane otázka či komentář...                      ...náměstí  začne žít svým životem... ... Jelikož sovy nejsou čím se zdají být,
 ... ne vše je takové jaké být má,
 ... zpovídám se pouze sobě,
 ... léky beru dle instrukcí ošetřujícího lékaře,
 ... na pravopis a slovosled je mnoho rozdílných názorů,
 ... tři tečky mě fakt baví,
 ... najděte v sobě trochu tolerance...
                                                                               
                               
         I.P. RUMOV
 ...Ty reklamy tady všude kolem tu nejsou jen tak pro nic za nic, jsou tu  proto, aby jste si rozšířili obzor a samozřejmě jsou určeny  ke klikání...

Žádné komentáře:

Okomentovat